Fuar adı, Ülke, Sektör ya da Ürün Adı Belirtiniz.

Fuar Takvimi Yurtdışı Fuar Tur Programları

MARİNTEC- China Shanghai Fair 2017

MARİNTEC CHİNA / Denizcilik Fuarı 2017

 Uluslararası bir üne sahip olan Marintec China , Bu yıl 5-8 Aralık 2017 tarihleri arasında Çin Şanghay'daki Şangay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek.  Fuar, denizcilik pazarına hizmet eden şirketler için yeniliklerini, ürünlerini ve hizmetlerini geniş bir kitleye sergileme adına mükemmel bir fırsat sunuyor. İş dünyasında yüz yüze görüşme, yeni ilişkiler oluşturma ve mevcut olanları birleştirmek için ideal bir platform.

Katılımcı ülkeler: Avusturya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, Hong Kong SAR, Japonya, Kore, Hollanda, Norveç, Panama, Singapur, İsveç, Tayvan bölgesi, Birleşik Krallık ve Amerika.

SEKTÖREL ÜRÜNLER: Sınıflandırma Toplulukları, Bilgisayar Sistemleri ve Yazılımı, Denizcilik Mühendisliği, Denizcilik Ekipmanları, Denizyolu Yayıncılığı, Seyrüsefer ve Haberleşme Sistemi, Yağ ve Yağlama, Boya ve Kaplamalar, İtki Sistemleri, Pompalar ve Vanalar, Güvenlik / Güvenlik / Yangın Önleme Ekipmanları, Gemi İnşaat, Gemi Mühendisliği, Gemi İnşa / Gemi Kontrolü, Tersaneler / Gemi İnşaatı, Telekomünikasyon, Ticaret dernekleri / İhracat konseyleri.

FUAR BİLGİLERİ:

Ülke – Şehir :      ÇIN – Shanghai

Fuar Tarihleri :    05-08 Aralık 2017

Sektör :                Denizcilik

Ürünler :              Denizcilik Fuarı

Organizatör :       CMP

Web :                   www.marintecchina.com

 

Email :                  info@fuarvar.com

0.0
Son Güncelleme: -/-
İlginizi ÇEkebilecek Diğer Fuarlar: HKTDC Uluslararası Aydınlatma Fuarı 2017 Asya Pasifik Güzellik Fuarı 2017 Electronica China Fair 2017 CME- China Machine Tool Fair 2017 Çin Etiket Ve Baskı Teknolojisi Fuarı 2017/ Malezya Uluslararası Mobilya Fuarı MIFF 2017 Dubai Wood Show 2017 , Asia-Pacific Sourcing Köln 2017 Shanghai Doğu Çin Fuarı 2017 HKTDC Gift & Premium Fair 2017